Çiftlik Kuluçka Makinesi

Çiftlik tipi kuluçka makinası kapasitelerine göre firmamız bünyesinde üretimi gerçekleşmektedir. Civciv üretimi yapan kişilerin ihtiyaçlarına göre en düşük 112 adet yumurta kapasitelerine sahip kabinli kuluçka makinası üretilmektedir. Sipariş edildiği günden başlayıp 15 ila 20 iş günü içerisinde  yapım ve kurulum aşamaları tamamlanıp testleri sağlandıktan sonra anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile adresinize teslimatı gerçekleşir.

Çiftlik kuluçka makinesi 224 adet yumurta kapasiteli modelini kendi bünyemizde 2 yılı aşkın bir süredir kullanmaktayız ve yaz kış sürekli olarak tam zamanlı çalışmaktadır. Özellikle ilk bahar aylarına yumurtaların en verimli olduğu dönemlerde çıkım oranları % 100 olarak değerlendirilmektedir. Çıkımını almak istediğini kanatlı canlı türünün yumurtaları uygun koşullarda ise çıkım alamamanızın hiç bir imkanı yoktur. bünyemizde iki kullanımda tavuk, hindi, ördek, bıldırcın, keklik ve sülün çıkımlarında çok başarılı olduğu kanıtlanmıştır.

Kaz çıkımları için viyol teknolojisi uygun değildir diğer kanatlı canlı türleri yumurtalarını rahatlıkla desteklemektedir. Kaz çıkımları için multi viyol diye tabir ettiğimiz viyollerde kaz çıkımı alabilirsiniz fakat kaz çıkımları elle müdahale etmeniz gereken yerler olacağı için tam sonuç elde edemeyebilirsiniz. kaz kuluçka tekniği diğer türlere göre çok farklıdır ve oldukça zahmetlidir. Kabinli kuluçka makinası testlerimizde kaz yumurtası testleri yapılmamıştır bu yüzden kesin bir oran verilmemektedir. Çiftlik kuluçka makinası diğer hobi amaçılı kuluçka makineleri ile kısas edilmesi söz konusu bile değildir. Tam garantili sonuçlar elde etmek istiyorsanız mutlaka tercih edilmesi gereken bir makinedir.

Düşük fiyatlara hobi kuluçka makinesi alarak çok değerli yumurtaların çıkımını alamayı beklemek doğru değildir. Örnek vermek gerekirse müşterilerimizin bir kaçından şöyle şikayetler aldık kardeşim ben ben sizden hobi kuluçka makinesi aldım içine 2500 tl değerinde falanca cins yumurta koydum 25 tane civciv çıktı benim zararımı kim karşılayacak. Üstüne üstlük kullanıcının hobi kuluçka makinesinde ilk deneyimi olmasıda ayrı bir problem o yüzden bu tür sonuçlara varmadan daha kalitelisini temin edin hiç başınız ağrımasın suyu bitmiş nem çok olmuş gibi sorun yaşamadan gönül rahatlığı ile çıkımlarınız gerçekleştirin.

Çiftlik Kuluçka Makinası 168 lik

0 out of 5
0 review(s)
2.100,00
 • 168 Tavuk yumurtası
 • 168 Hindi yumurtası
 • 168 Ördek yumurtası
 • 168 Sülün yumurtası
 • 168 Bıldırcın yumurtası
 • 168 Keklik yumurtası

Sipariş Koşulları

Çağan makina tarafından imalatı gerçekleşen 168 lik kuluçka makinası şipariş verildiği taktirde 15 ila 18 iş günü içerisinde yapımı ve testleri tamamlanmış olarak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile teslimatı sağlanmaktadır. Stoklarımızda her daim yedek parcası bulunmaktadır Çağan Makina güvencesi altında kuluçka makinası bir yıl garantilidir firmamız tarafından adınıza futura edilen belge garanti belgesi niteliğini taşır. Bu süre zarfında makinadan kaynaklanan problemlerde teknik destek hizmeti verilmektedir

Çiftlik Kuluçka Makinası 224 lük

0 out of 5
0 review(s)
2.200,00
 • 224 Tavuk yumurtası
 • 224 Hindi yumurtası
 • 224 Ördek yumurtası
 • 224 Sülün yumurtası
 • 224 Bıldırcın yumurtası
 • 224 Keklik yumurtası

Sipariş Koşulları

Çağan makina tarafından imalatı gerçekleşen 224 lük kuluçka makinası şipariş verildiği taktirde 15 ila 18 iş günü içerisinde yapımı ve testleri tamamlanmış olarak anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile teslimatı sağlanmaktadır. Stoklarımızda her daim yedek parcası bulunmaktadır Çağan Makina güvencesi altında kuluçka makinası bir yıl garantilidir firmamız tarafından adınıza futura edilen belge garanti belgesi niteliğini taşır. Bu süre zarfında makinadan kaynaklanan problemlerde teknik destek hizmeti verilmektedir

Hakkımızda

ÇAĞAN KULUÇKA: Kuluçka makinesi İmalatı, ithalatı, toptan, perakende ve yedek parça satışı. Türkiye'nin en ucuz kuluçka makinesi fiyatları sitemizde bulabilirsiniz. Tüm kuluçka makineleri 1 yıl firmamız güvencesi altında garantilidir.

BİZİ TAKİP EDİN